Kominki dachowe, Kominki wentylacyjne, Ozdoby dachowe, Kominki ceramiczne, Ceramikdach, Dachówki, Dach, Dachy, Ceramikstudio, Dachziegel, Lehmdachziegel, Ventilationslehmkamine, Keramik, Keramikerzeugnisse, handarbeit, dachziegeln, Entlöftungsschornsteine, Entlöftungsschornsteine

SOBET SP. Z O.O. - FIRMA BUDOWLANA


Ze względu na potrzebę idealnego dobrania kolorystyki i parametrów , firma nasza produkuje kominki tylko na bazie materiału od producenta dachówki , do którego dodawane są odpowiednie składniki i odlewane z form gipsowych.

Pokrywanie angobą , szkliwienie odbywa się także w oparciu o ten sam materiał co dachówki. Temperatura wypału jest także identyczna.

Nie dotyczy to jednak ozdób dachowych , które są w różnych kolorach i nie koniecznie muszą być zgodnie z dachówką.

Produkowane przez nas kominki przeszły pozytywnie wszystkie badania i testy laboratoryjne w firmie Roben.

Dbając o zachowanie najwyższej jakości przez cały czas produkcji, sami przeprowadzamy testy z każdej dostarczonej partii surowca.

Wyroby nasze charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością , gdyż  oprócz przeprowadzanych kontroli jakości , posiadają one najważniejszą cechę, której nie może ( jak na razie ) sprostać żadna firma produkująca kominki wentylacyjne - pokrywane są od środka co daje im kilkudziesięcioletnią żywotność.

Kształt kominka prócz bardzo nowoczesnej linii, posiada także dwie bardzo ważne zalety: - otwory wentylacyjne są wystarczająco duże, by zapewnić kominkowi dużą drożność, a - jednocześnie na tyle małe, by nie pozwolić wejść do środka ptakom, czy gryzoniom.

Kształt otworu wentylacyjnego został tak zaprojektowany, by ciąg powietrza był skierowany w bok, nie tak jak przy niektórych kominkach w dół, a jednocześnie nie pozwolił na wpadnięcie zacinającego lub ściekającego po ściankach deszczu do środka kominka. Po przeanalizowaniu powyższych informacji i załączonych zdjęć będziecie mogli Państwo wstępnie ocenić wysokie walory naszych kominków.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o przesłanie dodatkowych pytań lub wyznaczyć termin spotkania.

Z poważaniem
Jan Papiernik